برای ارسال مقاله نیاز به ثبت‌نام و ورود به سامانه است.

به‌عنوان مرحله‌ای از روند ارسال مقاله ، لازم است که نویسندگان از مهیا بودن اقلام مختلف برای ارسال مقاله اطمینان حاصل کنند. برای این کار لازم است که اقلام موجود در چک‌لیست زیر را بررسی نموده و در صورت مهیا بودن جلوی آن تیک بزنند.

  • مقاله بر اساس فرمت نشریه بارگذاری شده است.
  • فایل word وPDF مقاله فاقد اسامی نویسندگان است.
  • مشخصات مقاله شامل نام و نام خانوادگی ، مرتبه علمی، رشته تحصیلی، محل خدمت نویسندگان و نویسنده مسئول به هر دو زبان فارسی و لاتین، همراه با شماره تلفن همراه، دورنگار و پست الکترونیک در یک فایل مجزا تهیه و ارسال شده است.
  • تعهد نامه تکمیل و همراه با امضای کلیه نویسندگان اسکن و به صورت فایل مکمل بارگذاری شده است و مسئولیت عدم بررسی مقاله فاقد تعهد نامه بر عهده اینجانب می باشد.

فایلهای مربوط به دستورالعمل نگارش و تهیه مقالات برای نشریه پژوهش های علوم دامی ایران و تعهد نامه نویسندگان از قسمت زیر قابل دانلود است

تعهدنامه

 نحوه نگارش

فرم تعارض منافع

قابل توجه نویسندگان محترمی که مقاله آنها به مرحله اصلاحات رسیده است: به استحضار نویسندگان محترم می رساند جهت تسریع و تسهیل فرآیند داوری لازم است ضمن ارسال فایل مقاله اصلاح شده، فایل پاسخ به داوران را نیز ارسال نمایند. در این فایل باید اشکالات و نقطه نظرات هر یک از داوران با ذکر شماره داور و عین ایراد و یا نقطه نظر ذکر گردد و در سطر بعد به ذکر پاسخ آن مورد اقدام شود. برای مشاهده نمونه ای از فایل پاسخ به داوران به لینک زیر مراجعه فرمایید:

نمونه فایل پاسخ به داوران

نامها و آدرس های ایمیل وارد شده در سایت نشریه، منحصرا برای اهداف نشریه استفاده می شود و برای اهداف و قسمت های دیگر قابل دسترسی نیست.