نشریه های علمی انتشارات

ثبت نام و ورود به سایت برای ارایه کردن مقاله و چک کردن وضعیت آن لازم است

ارسال آنلاین مقاله 

قبلا نام کاربری و رمز عبور برای پژوهشهای علوم دامی ایران داشته اید?
 رفتن به صفحه ورودی

آیا احتیاج به یک نام کاربری و رمز عبور دارید؟
 به صفحه ثبت نام بروید


راهنمای نویسندگان

فایلهای مربوط به دستورالعمل نگارش و تهیه مقالات برای نشریه پژوهش های علوم دامی ایران و تعهد نامه نویسندگان از قسمت زیر قابل دانلود است:



دریافت فایل نحوه نگارش



دریافت فایل تعهدنامه



قابل توجه نویسندگان محترمی که مقاله آنها به مرحله اصلاحات رسیده است:
به استحضار نویسندگان محترم می رساند جهت تسریع و تسهیل فرآیند داوری لازم است ضمن ارسال فایل مقاله اصلاح شده، فایل پاسخ به داوران را نیز ارسال نمایند. در این فایل باید اشکالات و نقطه نظرات هر یک از داوران با ذکر شماره داور و عین ایراد و یا نقطه نظر ذکر گردد و در سطر بعد به ذکر پاسخ آن مورد اقدام شود. برای مشاهده نمونه ای از فایل پاسخ به داوران به لینک زیر مراجعه فرمایید:

href="http://ijasr.um.ac.ir/index.php/animal/user/files/ ResponseReviwer.doc?download=1">
نمونه فایل پاسخ به داوران


به عنوان قسمتی از روند ارسال مقاله ، لازم است که نویسندگان از مهیا بودن اقلام مختلف برای ارسال مقاله اطمینان حاصل کنند. برای این کار لازم است که اقلام موجود در چک لیست زیر را چک نموده و در صورت مهیا بودن جلوی آن علامت بزنند.

تهیه چک لیست مقاله 

  1. مقاله بر اساس فرمت نشریه بارگذاری شده است.
  2. فایل word وPDF مقاله فاقد اسامی نویسندگان است.
  3. مشخصات مقاله شامل نام و نام خانوادگی ، مرتبه علمی، رشته تحصیلی، محل خدمت نویسندگان و نویسنده مسئول به هر دو زبان فارسی و لاتین، همراه با شماره تلفن همراه، دورنگار و پست الکترونیک در یک فایل مجزا تهیه و ارسال شده است.
  4. تعهد نامه تکمیل و همراه با امضای کلیه نویسندگان اسکن و به صورت فایل مکمل بارگذاری شده است و مسئولیت عدم بررسی مقاله فاقد تعهد نامه بر عهده اینجانب می باشد.

متن محرمانگی

نامها و آدرس های ایمیل وارد شده در سایت نشریه، منحصرا برای اهداف نشریه استفاده می شود و برای اهداف و قسمت های دیگر قابل دسترسی نیست.